Jan Sirks - "Rotterdam" - Zeilende tjalk op de Nieuwe Maas 046-JS
Aafke Kelly - Fanning blues on the beach
Type kunstwerk | Beeld / Object |
Jan Steen, beeldhouwer, 1938-2016
Prachtig beeldje in brons van de onlangs overleden beeldhouwer Jan Steen.
'Ik zag een engel in het marmer en houwde tot ik hem bevrijdde' (Michelangelo)
Afmeting: 40 cm hoog en 10 cm breed
Oplage/genummerd: 39/40
Gesigneerd: Ja
Minuscuul chipje aan de voor/onderzijde van de sokkel, bijna niet te zien als het beeldje staat.