Jan Tullemans - Liggend vrouwelijk naakt

Jan Tullemans - Liggend vrouwelijk naakt kopen? Bied vanaf 50!
Jan Tullemans - Liggend vrouwelijk naakt kopen? Bied vanaf 50!Jan Tullemans - Liggend vrouwelijk naakt kopen? Bied vanaf 50!
  • Jan Tullemans (1924-2001)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Techniek Houtskool
Drager Japans Papier
Stijl Impressionistisch
Onderwerp Naakt
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 37 x 46 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Jan Tullemans, beroemd in Weert en verre omstreken. Ras kunstenaar zowel met olieverf als met houtskool. Dit naakt is getekend op calquepapier en in uitstekende  staat. Gesigneerd rechts onder
geen opmerkingen
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 19,50
Naar Duitsland € 19,50
Europese Unie € 19,50
Wereldwijd € 38,80

Jan Tullemans (1924-2001)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Margie
596 verkochte items
Alle items (15)
46 cm
37 cm