Ricardo Carpani - Plaat/gravure door Ricardo Carpani
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Jaartal | 1971 |
Techniek | Penseel (Inkt) |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 65 x 50 cm (h x b) |
Incl. lijst | 68 x 53 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd |
Soort Lijst: Houten lijst met glasplaat
Herkomst: BKR Groningen (Het kunstwerk is afgevoerd uit de rijkscollectie in 2018)
Opmerkingen: Lijst heeft lichte gebruikssporen en mogelijk handmatige nummering op buitenzijde. Zie foto's voor eventuele relevante details, zie conditie voor specificaties van eventuele schade.
Nederland: €20,-
Belgie: €34,-
Rest EU: €42,-
(VK362809)
Conditie | |
Conditie | Redelijk |
Het werk heeft enkele bruine vlekken van vloeistof aan de rechterzijde - Het papier aan de bovenzijde is ingeslagen "Duifje RBM no 606" - verticaal omgedraaid t.o.v. afbeelding | |
Objectlocatie | Eersel, Nederland |
Starttijd | 2-9-2019 om 15:37 |
Eindtijd | 8-10-2019 om 16:36 |