FA. (3)

Jan van Delft - Levensspiraal

Jan van Delft - Levensspiraal kopen? Bied vanaf 50!
Jan van Delft - Levensspiraal kopen? Bied vanaf 50!Jan van Delft - Levensspiraal kopen? Bied vanaf 50!Jan van Delft - Levensspiraal kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  Gilberto

Lid sinds 2019
2 verkochte items
  • Jan van Delft (1950)
TechniekLitho
StijlSurrealistisch
OnderwerpAbstract
IngelijstIngelijst
Afmetingen52 cm x 68 cm (h x b)
Lijst77 cm x 91 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
In de droomwereld van een artist alles keert in een eindeloze spiraal terug

Jan van Delft (1950)

Alle items van deze kunstenaar(2)
Geplaatst door  Gilberto

Lid sinds 2019
2 verkochte items
91 cm
77 cm
68 cm
52 cm
Starttijd:26-06-2020 om 10:05
Eindtijd:10-07-2020 om 15:00
Openingsbod€ 50
ObjectlocatieEindhoven, Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie