Jan van den Berg - Van Morrison

Jan van den Berg - Van Morrison kopen? Bied vanaf 95!
Jan van den Berg - Van Morrison kopen? Bied vanaf 95!Jan van den Berg - Van Morrison kopen? Bied vanaf 95!Jan van den Berg - Van Morrison kopen? Bied vanaf 95!Jan van den Berg - Van Morrison kopen? Bied vanaf 95!Jan van den Berg - Van Morrison kopen? Bied vanaf 95!Jan van den Berg - Van Morrison kopen? Bied vanaf 95!Jan van den Berg - Van Morrison kopen? Bied vanaf 95!Jan van den Berg - Van Morrison kopen? Bied vanaf 95!

Geplaatst door  John54
FA. (5)

Lid sinds 2018
119 verkochte items
  • Jan van den Berg (1953)
Jaartal1991
IngelijstIngelijst
Afmetingen50 cm x 70 cm (h x b)
Lijst57 cm x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage48/50
Dit werk is linksonder met potlood gesigneerd. Het is ingelijst in een houten lijst.

Jan van den Berg (1953)

Alle items van deze kunstenaar(5) Geplaatst door  John54
FA. (5)

Lid sinds 2018
119 verkochte items
77 cm
57 cm
70 cm
50 cm

Starttijd:04-10-2020 om 15:22
Eindtijd:18-10-2020 om 21:13
Openingsbod€ 95
ObjectlocatieHeeze, Nederland
VerzendingAlleen per koerier