5. Jan van den Berg

Jan van den Berg (1953)

5 aangeboden items / 21 verkochte items

FA. (14 x Favoriet)

Jan van den BERG: (Nijmegen 1953)

5 aangeboden items van deze kunstenaar

Jan van den Berg - Paneel Jan van den Berg kopen? Bied vanaf 225!

Jan van den Berg - Paneel Jan van den Berg

Geplaatst doorRene70

Jaartal2001
Afmetingen29 cm x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstNiet Ingelijst

Geplaatst doorRene70

Jaartal2001
Afmetingen35 cm x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstNiet Ingelijst

Geplaatst doorRene70

Jaartal2001
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstNiet Ingelijst
Jan van den Berg - Paneel Jan van den Berg kopen? Bied vanaf 250!

Geplaatst doorRene70

Jaartal2001
Afmetingen62 cm x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstNiet Ingelijst
Jan van den Berg - Geen titel kopen? Bied vanaf 50!

Jan van den Berg - Geen titel

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorLeon1961

Jaartal1991
TechniekCollage
Afmetingen51 cm x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst