Jan van der Ploeg - Hand gesigneerde kleuren zeefdruk

Jan van der Ploeg - Hand gesigneerde kleuren zeefdruk kopen? Bied vanaf 115!
Jan van der Ploeg - Hand gesigneerde kleuren zeefdruk kopen? Bied vanaf 115!Jan van der Ploeg - Hand gesigneerde kleuren zeefdruk kopen? Bied vanaf 115!Jan van der Ploeg - Hand gesigneerde kleuren zeefdruk kopen? Bied vanaf 115!Jan van der Ploeg - Hand gesigneerde kleuren zeefdruk kopen? Bied vanaf 115!
  • Jan van der Ploeg (1959)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2019
StijlAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen36 cm x 29 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Een prachtig geometrisch abstract werk van Jan van der Ploeg. Een mooie kans om zijn werk in huis te hebben hangen. Zijn muurschilderingen zijn verbluffend.

Dit werk is gemaakt in 2019 en geheel in de lijn van zijn beeldtaal. Door de kunstenaar zelf met potlood gesigneerd en gedateerd.

Jan van der Ploeg (1959)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  Jora_

Lid sinds 2022
0 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
29 cm
36 cm
Sluit over 6d 7u 43m 38s
Huidig bod€ 115
Volgend minimum bod: € 125
ObjectlocatieArnhem,  Nederland
Starttijd:23-01-2023 om 19:57
Eindtijd:06-02-2023 om 21:26
L_Schoenmaker
26 jan. / 12:56
€ 115