5. Jan van der Ploeg

Jan van der Ploeg (1959)

1 aangeboden items / 3 verkochte items

FA. (11 x Favoriet)

Jan van der PLOEG (Amsterdam 1959)

Jan van der Ploeg - Set van twee handgesigneerde kleurenzeefdrukken - zonder titel - 2019 kopen? Bied vanaf 475!

Jan van der Ploeg - Set van twee handgesigneerde kleurenzeefdrukken - zonder titel - 2019

Geplaatst doorJJvanWijk

Eindtijd29-03-2021 om 22:48

Jaartal2019
Afmetingen36 cm x 29 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst