Jan van Eyk - Portret van een vrouw - Verkocht

Jan van Eyk - Portret van een vrouw kopen? Bied vanaf 350!

Jan van Eyk - Portret van een vrouw kopen? Bied vanaf 350!Jan van Eyk - Portret van een vrouw kopen? Bied vanaf 350!Jan van Eyk - Portret van een vrouw kopen? Bied vanaf 350!Jan van Eyk - Portret van een vrouw kopen? Bied vanaf 350!
  • Jan van Eyk (1927-1988)
Type kunstwerk Schilderij
Stijl Klassiek
Onderwerp Portret
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 40 x 30 cm (h x b)
Incl. lijst 50 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd

Het Schilderij is door "Stichting Jan van Eijk" geinventariseerd onder nummer 884.

Extra informatie hierover kan aldaar opgevraagd worden.

ConditieRedelijk
Is uit een spieraam gehaald en in een oude lijst met glas gezet.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Asten, Nederland

Jan van Eyk (1927-1988)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Heuvelmans
Lid sinds 2018
1 verkochte items
40 cm
50 cm
30 cm
40 cm