Keimpe Kootstra - Anemonen in vaas.
Tetsuro Sawada - "Flash" 1987 - Beperkte oplage 100 - Genummerd
Keimpe Kootstra - Anemonen in zwarte vaas.
Type kunstwerk | Prenten & Uitgaves |
Jaartal | 1993 |
Techniek | Offset |
Onderwerp | Muziek |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 50 x 60 cm (h x b) |
Bekende prent van Herman Brood uit de Free Record Shop popserie (1993). Offset druk op papier, in de druk gesigneerd, getiteld en gedateerd. In zeer goede conditie.
Afmetingen: 60cm x 50cm (blad), 45cm x 42cm (beeld)
Conditie | |||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||
Transport | |||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Diemen, Nederland |
Starttijd | 17-3-2024 om 11:17 |
Eindtijd | 1-4-2024 om 19:15 |