Jan van Lokhorst - Ingelijste olieverf op doek: Vrouwelijk naakt

Jan van Lokhorst - Ingelijste olieverf op doek: Vrouwelijk naakt kopen? Bied vanaf 1250!
Jan van Lokhorst - Ingelijste olieverf op doek: Vrouwelijk naakt kopen? Bied vanaf 1250!Jan van Lokhorst - Ingelijste olieverf op doek: Vrouwelijk naakt kopen? Bied vanaf 1250!Jan van Lokhorst - Ingelijste olieverf op doek: Vrouwelijk naakt kopen? Bied vanaf 1250!
  • Jan van Lokhorst (1954)
Type kunstwerk Schilderij
Stijl Modern
Onderwerp Figuren
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 80 x 60 cm (h x b)
Incl. lijst 90 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Dit werk is onderdeel van de Moderne Schilderijen Special > 300 euro special.
Prachtig dik in de verf zittend ingelijste olieverf op doek van Jan van Lokhorst.  Mooie heldere kleuren! Titel: Vrouwelijk naakt. Afmetingen incl lijst: H90 x b70cm. Afmetingen voorstelling: H80 x b60cm. Het werk is midden onderaan gesigneerd en gedateerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Bij aankoop kan het werk worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag
bovengenoemde steden of het strand. We kunnen het werk ook verzenden met een kleine kunstkoerier(Swift).

Jan van Lokhorst (1954)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  KiewitKunst
6458 verkochte items
Alle items van deze verkoper (737)
70 cm
90 cm
60 cm
80 cm