Jan van Rijsewijk - Ede - Schaapskooi en kudde schapen - ets - Verkocht

Jan van Rijsewijk - Ede - Schaapskooi en kudde schapen - ets kopen? Bied vanaf 25!

Verkoopprijs: € 28,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Jan van Rijsewijk - Ede - Schaapskooi en kudde schapen - ets kopen? Bied vanaf 25!Jan van Rijsewijk - Ede - Schaapskooi en kudde schapen - ets kopen? Bied vanaf 25!Jan van Rijsewijk - Ede - Schaapskooi en kudde schapen - ets kopen? Bied vanaf 25!Jan van Rijsewijk - Ede - Schaapskooi en kudde schapen - ets kopen? Bied vanaf 25!Jan van Rijsewijk - Ede - Schaapskooi en kudde schapen - ets kopen? Bied vanaf 25!Jan van Rijsewijk - Ede - Schaapskooi en kudde schapen - ets kopen? Bied vanaf 25!Jan van Rijsewijk - Ede - Schaapskooi en kudde schapen - ets kopen? Bied vanaf 25!

Geplaatst door  Miles
FA. (37)

1360 verkochte items
Alle items van deze verkoper (133)
  • Jan van Rijsewijk (1954)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts
StijlRealistisch
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen17.5 cm x 23.5 cm (h x b)
Lijst35 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage31/250
  • Plaatrand 17.5x23.5 cm.
  • In potlood gesigneerd, de titel "Ede" en genummerd 31/250
  • Met certificaat aan de achterzijde.
  • Achter passepartout en glas
  • In een alu lijst igst

Jan van Rijsewijk (1954)

Alle items van deze kunstenaar(2)
Geplaatst door  Miles
FA. (37)

1360 verkochte items
40 cm
35 cm
23.5 cm
17.5 cm
Dit item is verkocht voor 28,75(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:09-04-2020 om 20:55
Eindtijd:23-10-2020 om 16:39
Jacinther
23 okt. / 15:31
€ 25