Jan Verheyen - Helpoort - Verkocht

Jan Verheyen - Helpoort kopen? Bied vanaf 150!

Verkoopprijs: € 172,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Jan Verheyen - Helpoort kopen? Bied vanaf 150!Jan Verheyen - Helpoort kopen? Bied vanaf 150!Jan Verheyen - Helpoort kopen? Bied vanaf 150!Jan Verheyen - Helpoort kopen? Bied vanaf 150!Jan Verheyen - Helpoort kopen? Bied vanaf 150!Jan Verheyen - Helpoort kopen? Bied vanaf 150!

Geplaatst door  Boekeloo

Lid sinds 2020
1 verkochte items
  • Jan Verheyen (1910)
Jaartal1978
StijlRealistisch
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen50 cm x 70 cm (h x b)
Lijst55 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Helpoort Maastricht
Jan Verheyen
Oliedoek van 50x70 cm
1978
Naïeve kunst

Conditie is prima.

Jan Verheyen (1910)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  Boekeloo

Lid sinds 2020
1 verkochte items
75 cm
55 cm
70 cm
50 cm
Dit item is verkocht voor 172,50(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:12-06-2020 om 16:47
Eindtijd:21-06-2020 om 22:15
IvLo48
21 jun. / 22:07
€ 150