FA. (2)

Jan Willem Versteeg - Bicycle ( houtsnede )

Jan Willem Versteeg - Bicycle ( houtsnede ) kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Wever
FA. (3)

Lid sinds 2019
94 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
  • Jan Willem Versteeg (1952)
TypeTekening / Aquarel
TechniekPenseel (Inkt)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen18 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Blockprint ink op papier
Dit item valt onder de margeregeling

Jan Willem Versteeg (1952)

Alle items van deze kunstenaar(3)
Geplaatst door  Wever
FA. (3)

Lid sinds 2019
94 verkochte items
21 cm
18 cm
Sluit over 2d 17u 24m 35s
Huidig bod€ 1
Volgend minimum bod: € 3
ObjectlocatieOtterlo, Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland
Starttijd:22-06-2022 om 22:20
Eindtijd:28-06-2022 om 21:35
jmvleemp
24 jun. / 14:06
€ 1