Jan Wolkers - Tekening van een pauw, met opdracht, Texel 1983 - Verkocht

Jan Wolkers - Tekening van een pauw, met opdracht, Texel 1983 kopen? Bied vanaf 90!
Tekening / Aquarel

Jan Wolkers - Tekening van een pauw, met opdracht, Texel 1983 kopen? Bied vanaf 90!Jan Wolkers - Tekening van een pauw, met opdracht, Texel 1983 kopen? Bied vanaf 90!Jan Wolkers - Tekening van een pauw, met opdracht, Texel 1983 kopen? Bied vanaf 90!Jan Wolkers - Tekening van een pauw, met opdracht, Texel 1983 kopen? Bied vanaf 90!Jan Wolkers - Tekening van een pauw, met opdracht, Texel 1983 kopen? Bied vanaf 90!Jan Wolkers - Tekening van een pauw, met opdracht, Texel 1983 kopen? Bied vanaf 90!Jan Wolkers - Tekening van een pauw, met opdracht, Texel 1983 kopen? Bied vanaf 90!
  • Jan Wolkers (1925-2007)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Jaartal 1983
Techniek Stift
Stijl Realistisch
Onderwerp Dieren
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 20 x 12.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
  • tekening in roze op het schutblad van het boek Gifsla, 1e druk 1983.
  • met opdracht in groen;  gesigneerd en gedateerd in blauw.
De tekening is in goede staat, het schutblad heeft onderaan een klein hapje. Het boek is in redelijke, gebruikte, gelezen staat.
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 11,00
Naar België € 17,00
Naar Duitsland € 17,00

Jan Wolkers (1925-2007)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (4)

Geplaatst door  Miles
2435 verkochte items
Alle items (197)
12.5 cm
20 cm