tekening in roze op het schutblad van het boek Gifsla, 1e druk 1983.
met opdracht in groen; gesigneerd en gedateerd in blauw.
Goed
De tekening is in goede staat, het schutblad heeft onderaan een klein hapje. Het boek is in redelijke, gebruikte, gelezen staat.
Tot 10 kg.
€ 11,00
Naar België
€ 17,00
€ 17,00