Jan Wolkers - Winter beelden - Verkocht

Jan Wolkers - Winter beelden kopen? Bied vanaf 100!

Verkoopprijs: € 100,00

Jan Wolkers - Winter beelden kopen? Bied vanaf 100!Jan Wolkers - Winter beelden kopen? Bied vanaf 100!Jan Wolkers - Winter beelden kopen? Bied vanaf 100!Jan Wolkers - Winter beelden kopen? Bied vanaf 100!Jan Wolkers - Winter beelden kopen? Bied vanaf 100!Jan Wolkers - Winter beelden kopen? Bied vanaf 100!

Geplaatst door  arne
FA. (4)

Lid sinds 2009
213 verkochte items
Alle items van deze verkoper (10)
  • Jan Wolkers (1925-2007)
Jaartal1995
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen32 cm x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage25
Winterbeelden no. 11,  in een A.P.  nummering van XI/XXV
Wordt in een koker aangetekend verstuurd.

ConditieRedelijk

Papier heeft wat oneffenheden aan de randen, dit val weg als het onder passe-partout gezet wordt. zie foto's

Jan Wolkers (1925-2007)

Alle items van deze kunstenaar(19)
Geplaatst door  arne
FA. (4)

Lid sinds 2009
213 verkochte items
44 cm
32 cm
Dit item is verkocht voor 100,00
Starttijd:15-12-2018 om 14:46
Eindtijd:21-12-2018 om 20:31
Mw55
20 dec. / 22:48
€ 100