Jan Wolkers - zeefdruk: Winterbeelden - oplage EA - 19502 - Verkocht

Jan Wolkers - zeefdruk: Winterbeelden - oplage EA - 19502 kopen? Bied vanaf 190!

Verkoopprijs: € 190,00

Geplaatst door  Zaansgroen
FA. (20)

Lid sinds 2017
482 verkochte items
Alle items van deze verkoper (72)
  • Jan Wolkers (1925-2007)
Jaartal1995
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen31 cm x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageEA
Jan Wolkers maakte 12 winterbeelden. Deze waren een combinatie van fotografie, dichtkunst en schilderkunst. Wolkers studeerde voor beeldend kunstenaar in Den Haag en Amsterdam. In Amsterdam tot 1953 aan de Rijksacademie van Beeldende Kunsten.

Jan Wolkers (1925-2007)

Alle items van deze kunstenaar(12)
Geplaatst door  Zaansgroen
FA. (20)

Lid sinds 2017
482 verkochte items
44 cm
31 cm
Dit item is verkocht voor 190,00
Starttijd:25-11-2019 om 22:52
Eindtijd:06-12-2019 om 21:21
whout
06 dec. / 21:12
€ 190