Jan Wolkers - Zeefdruk: Winterbeelden XII - 1995

Jan Wolkers - Zeefdruk: Winterbeelden XII - 1995 kopen? Bied vanaf 175!
Jan Wolkers - Zeefdruk: Winterbeelden XII - 1995 kopen? Bied vanaf 175!Jan Wolkers - Zeefdruk: Winterbeelden XII - 1995 kopen? Bied vanaf 175!Jan Wolkers - Zeefdruk: Winterbeelden XII - 1995 kopen? Bied vanaf 175!Jan Wolkers - Zeefdruk: Winterbeelden XII - 1995 kopen? Bied vanaf 175!
  • Jan Wolkers (1925-2007)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1995
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen31 x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Zeefdruk van Jan Wolkers met de titel: Winterbeelden XII. Jaar: 1995
Het werk is rechtsonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Het werk kan worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 5 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen, bij vooruit betaling, is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand. Het werk kan ook worden verzonden Postnl. Onze verzenddagen zijn dinsdag en donderdag.

Jan Hendrik Wolkers (Oegstgeest, 26 oktober 1925 – Westermient, 19 oktober 2007) was een Nederlands schrijver, beeldhouwer en schilder.
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 17,50
Naar België € 28,95
Naar Duitsland € 28,95
Europese Unie € 28,95
Wereldwijd € 55,00

Jan Wolkers (1925-2007)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (9)

Geplaatst door  KiewitKunst
6305 verkochte items
Alle items van deze verkoper (573)
44 cm
31 cm