Jasper Banen (1962) : Gemengde techniek , Koe - > Sateliet - ingelijst – 2015

Jasper Banen (1962) : Gemengde techniek , Koe - > Sateliet - ingelijst – 2015  kopen? Bied vanaf 65!

Verkoopprijs: € 65,00

Jasper Banen (1962) : Gemengde techniek , Koe - > Sateliet - ingelijst – 2015  kopen? Bied vanaf 65!Jasper Banen (1962) : Gemengde techniek , Koe - > Sateliet - ingelijst – 2015  kopen? Bied vanaf 65!Jasper Banen (1962) : Gemengde techniek , Koe - > Sateliet - ingelijst – 2015  kopen? Bied vanaf 65!Jasper Banen (1962) : Gemengde techniek , Koe - > Sateliet - ingelijst – 2015  kopen? Bied vanaf 65!Jasper Banen (1962) : Gemengde techniek , Koe - > Sateliet - ingelijst – 2015  kopen? Bied vanaf 65!Jasper Banen (1962) : Gemengde techniek , Koe - > Sateliet - ingelijst – 2015  kopen? Bied vanaf 65!Jasper Banen (1962) : Gemengde techniek , Koe - > Sateliet - ingelijst – 2015  kopen? Bied vanaf 65!

Geplaatst door  kunst_ikhebje
FA. (72)

2664 verkochte items
Alle items van deze verkoper (6)
  • Jasper Banen (1962)

Een recent werk van de Amsterdamse kunstenaar Jasper Banen (1962) uit 2015: “Koe -> Sateliet”.

Een combinatie van olieverf en Oost-Indische inkt op papier.

Gesigneerd op het werk en gesigneerd, gedateerd en getiteld op de achterkant van het papier.

Ingelijst in een houten lijst met glasplaat.

Afmetingen: Lijst, 33 x 27 cm. Beeld, 28 x 22 cm.

Herkomst: Uit het atelier van de kunstenaar.

Conditie: In uitstekende staat.

Zie ook de foto’s.

KLAAR OM OP TE HANGEN.

INFO OVER DE KUNSTENAAR:

Jasper Banen, geboren in 1962 en werkzaam in Amsterdam.

Stijl: Modern, kleurrijk en  afwisselend figuratief en abstract.

Naast zijn werk als beeldend kunstenaar geeft hij schilderlessen voor gevorderden, o.a. aan leerlingen van de kunstacademie.

Exposities: o.a. Galerie Kunst aan de Kade (Zaandam), Galerie Ravenstein (Haarlem) en Galerie Amsterdam.

Werk van Jasper Banen is verkocht aan particulieren in Nederland en daarbuiten (o.a. VS, Italië, China en Japan).

Jasper Banen staat staat vermeld bij het Rijksinstituut voor Kunsthistorische Documentatie (RKD):

https://rkd.nl/explore/artists/4182 .

Titel: “Koe - > Sateliet”.

Kunstenaar: Jasper Banen.

Techniek: Gemengde techniek van olieverf en Oost-Indische inkt op papier .

Jaartal: 2015.

Ingelijst: Ingelijst in een houten lijst met glasplaat.

Gesigneerd: Linksonder op het werk en gesigneerd, gedateerd en getiteld op de achterkant van het papier.

Zie ook de foto’s.

KLAAR OM OP TE HANGEN.

Afhandeling:

-Het werk kan aangetekend verzonden worden via Postnl.

Verzendkosten:

Binnen Nederland: 8,00 euro.

Naar Duitsland, Frankrijk, Italië, Engeland: 15,00 euro.

Vragen? Stuur gerust even een mailtje.

Dit item is verkocht voor 65,00

Starttijd:17-08-2016 om 16:53
Eindtijd:27-08-2016 om 20:53

Biedingen (1):

ahol
27 aug. / 20:26
€ 65