Han van Meegeren - De aanbidding van Jezus, tekening met houtskool
Willem G.F. Jansen - Aquarel/inkttekening, Zeilschip in de winter - Ingelijst
Charles Eyck - gemengde techniek op papier -1956
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Jaartal | 2000 |
Techniek | Pastel/Krijt |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 39 x 22 cm (h x b) |
Incl. lijst | 42 x 32.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijste pastel van Jasper Krabbe. Titel: Zelfportret. Jaar: 2000. Afmetingen werk incl lijst: H42 x b32.5cm. Afmetingen werk: H39 x b22 cm. Het werk is midden onder gesigneerd en gedateerd. De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.
Lijsten: Beschadigingen aan lijsten worden niet beschreven. Indien een werk achter glas is ingelijst en het glas is kapot, zal dit wel vermeld worden. Bij foto's van ingelijste werken kan spiegeling zichtbaar zijn.
Verzenden: onze verzenddagen zijn dinsdag en donderdag.
Conditie | |||||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 10 kg.
Objectlocatie | 's-Gravenzande, Nederland |
Starttijd | 28-3-2024 om 14:17 |
Eindtijd | 5-4-2024 om 20:01 |