Jean Baier - Zonder titel 1971 - Verkocht

Jean Baier - Zonder titel 1971 kopen? Bied vanaf 60!
Grafiek (handgesigneerd)

Jean Baier - Zonder titel 1971 kopen? Bied vanaf 60!Jean Baier - Zonder titel 1971 kopen? Bied vanaf 60!Jean Baier - Zonder titel 1971 kopen? Bied vanaf 60!Jean Baier - Zonder titel 1971 kopen? Bied vanaf 60!Jean Baier - Zonder titel 1971 kopen? Bied vanaf 60!
  • Jean Baier (1932)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1971
Stijl Abstract
Onderwerp Abstract
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 59.5 x 59.5 cm (h x b)
Oplage 300

  1971 Geometrisch abstracte compositie door Jean Baier.    Zwitserland, 1932-1999

Afmeting 59,5 x 59,5 cm.  40/300  Signatuur  J.Baier

Goede conditie. Wordt aangetekend verzonden in ruime kartonnen koker

Goed. Wat kleine oppervlakkige deukjes. Zie de afbeeldingen
Binnen Nederland € 12,50
Naar België € 17,50
Naar Duitsland € 17,50
Europese Unie € 17,50
Wereldwijd € 30,00

Jean Baier (1932)

Zwitsers Zwitsers

Geplaatst door  Fluxwear
Lid sinds 2017
126 verkochte items
Alle items (21)
59.5 cm
59.5 cm