Jan Prins - Zeldzame ets - gesigneerd
Leonore Adler - Frankfort bij nacht
Wilhelm Schlote - Kleurengiclee LENTEBOEKET Handgesigneerd
Herman Brood - Sculptuur van Kunsthars ---HOREN ZIEN en ZWIJGEN (21 cm breed)
Type kunstwerk | Prenten voor 1900 |
Jaartal | 1882 |
Techniek | Litho |
Onderwerp | Dieren |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 37 x 27.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | In de plaat gesigneerd |
Conditie | |||||||||
Conditie | Goed | ||||||||
zeer mooie chromolitho van De Vogelwereld | |||||||||
Transport | |||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 5 kg.