5. Jean Bungartz

Jean Bungartz (1854-1934)

2 aangeboden items / 0 verkochte items

Jean BUNGARTZ (1854-1934)

2 aangeboden items van deze kunstenaar
Jean Bungartz - De Vogelwereld A Nuyens kopen? Bied vanaf 30!

Jean Bungartz - De Vogelwereld A Nuyens

Grafiek tot 1900

Geplaatst doorciscus_9com

Eindtijd29-07-2021 om 22:07

Jaartal1882
TechniekLitho
Afmetingen37 cm x 27.5 cm (h x b)
GesigneerdIn de plaat gesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Grafiek tot 1900

Geplaatst doorciscus_9com

Eindtijd29-07-2021 om 22:15

Jaartal1882
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst