JEAN FERNAND Kleurenlitho ,,PROVENCE I Handgesigneerd

JEAN FERNAND  Kleurenlitho ,,PROVENCE I  Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 15!

Verkoopprijs: € 15,00

Jean Fernand

Geplaatst door  kleurrijkekunstfriesland
FA. (33)

1822 verkochte items
Alle items van deze verkoper (30)
  • Jean Fernand
GesigneerdHandgesigneerd

Prachtig Kleurenlitho van Jean Fernand

Afmeting blad   19x14 cm  in nieuwstaat

Handgesigneerd EA Exemplaar

VERZENDING GRATIS!!!!!

======================

Jean Fernand

FA. (33)

1822 verkochte items

Dit item is verkocht voor 15,00

Starttijd:20-11-2015 om 15:38
Eindtijd:27-11-2015 om 15:38

Biedingen (1):

Arnoldina
27 nov. / 14:58
€ 15