J.J. Foulon (1923–1980) – Bloemenstilleven – Olieverf op doek
Schitterend en sfeervol bloemenstilleven van de Belgische kunstenaar Jean-Jacques Foulon, bekend om zijn realistische, levendige en harmonieuze schilderstijl. Het werk is duidelijk gesigneerd, kleurrijk, detailrijk en zorgvuldig uitgewerkt, met een warm en uitnodigend karakter dat elke ruimte verfraait.
De goudkleurige lijst maakt het helemaal af.
We missen onderaan wel een stukje vd lijst.
Het werk kan afgehaald worden, verzenden is ook een optie.