Jean Kamps - geen titel - Verkocht

Jean Kamps - geen titel kopen? Bied vanaf 35!

Jean Kamps - geen titel kopen? Bied vanaf 35!Jean Kamps - geen titel kopen? Bied vanaf 35!Jean Kamps - geen titel kopen? Bied vanaf 35!
  • Jean Kamps (1938)
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 1980
Techniek Gemengde Techniek
Drager Glas
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 12 x 15 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd

Een prachtig kleinood - 12 x 15 cm - van Jean Kamps. Gesigneerd J. Kamps, '80. Het gaat hier om een achter-glas-schilderij en is een voorbeeld van de zogenaamde achterglastechniek. Jean Kamps schildert sinds 1974 in deze techniek. Hij heeft zich tot de onbetwistbare meester van deze techniek in Nederland ontwikkeld.
De derde foto is een foto van de achterkant van het glasschilderij.
In mooie staat.
Binnen Nederland € 6,75

Jean Kamps (1938)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  Lumenveer
Lid sinds 2021
34 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
15 cm
12 cm