Jean-Luc Lecoindre - Jean-Luc Lecoindre , Les Plantanes - handgesigneerd - Verkocht

Jean-Luc Lecoindre , Les Plantanes - handgesigneerd  kopen? Bied vanaf 1!
Grafiek (handgesigneerd)

  • Jean-Luc Lecoindre (1932)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Jean-Luc Lecoindre

1932 Bretagne

Les Platanes

kleurlitho op Buettenpapier

handgesigneerd en genummerd

oplage 175 + CLXXV

in goede staat

afmetingen blad 58,0 x 43,0 cm

afmetingen beeld 44,0 x 32,5 cm

verzendkosten ( Euro 10,00 binnen NL. ) zijn voor de koper

Jean-Luc Lecoindre (1932)

Geplaatst door  bone
895 verkochte items
Alle items van deze verkoper (9)

Starttijd10-2-2013 om 15:05
Eindtijd17-2-2013 om 15:05
Biedingen (5)
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken