Jean-Luc Lecoindre , Les Plantanes - handgesigneerd - Verkocht

Jean-Luc Lecoindre , Les Plantanes - handgesigneerd  kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 21,00

Geplaatst door  bone
FA. (14)

855 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
  • Jean-Luc Lecoindre (1932)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Jean-Luc Lecoindre

1932 Bretagne

Les Platanes

kleurlitho op Buettenpapier

handgesigneerd en genummerd

oplage 175 + CLXXV

in goede staat

afmetingen blad 58,0 x 43,0 cm

afmetingen beeld 44,0 x 32,5 cm

verzendkosten ( Euro 10,00 binnen NL. ) zijn voor de koper

Jean-Luc Lecoindre (1932)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  bone
FA. (14)

855 verkochte items
Dit item is verkocht voor 21,00
Starttijd:10-02-2013 om 15:05
Eindtijd:17-02-2013 om 15:05
Biedingen (5)
eline1958
16 feb. / 20:42
€ 21
mpc
13 feb. / 18:52
€ 16
robvanloon
13 feb. / 18:51
€ 11
mpc
13 feb. / 18:51
€ 6
robvanloon
11 feb. / 17:02
€ 1