Jean-Luc Moerman - Zeefdruk - Gesigneerd - 'Nanohybride' - 86/150 - 2002

Jean-Luc Moerman - Zeefdruk - Gesigneerd - 'Nanohybride' - 86/150 - 2002 kopen? Bied vanaf 85!

Verkoopprijs: € 78,20 (Incl. 15% veilingkosten)

Jean-Luc Moerman - Zeefdruk - Gesigneerd - 'Nanohybride' - 86/150 - 2002 kopen? Bied vanaf 85!Jean-Luc Moerman - Zeefdruk - Gesigneerd - 'Nanohybride' - 86/150 - 2002 kopen? Bied vanaf 85!Jean-Luc Moerman - Zeefdruk - Gesigneerd - 'Nanohybride' - 86/150 - 2002 kopen? Bied vanaf 85!Jean-Luc Moerman - Zeefdruk - Gesigneerd - 'Nanohybride' - 86/150 - 2002 kopen? Bied vanaf 85!Jean-Luc Moerman - Zeefdruk - Gesigneerd - 'Nanohybride' - 86/150 - 2002 kopen? Bied vanaf 85!Jean-Luc Moerman - Zeefdruk - Gesigneerd - 'Nanohybride' - 86/150 - 2002 kopen? Bied vanaf 85!Jean-Luc Moerman - Zeefdruk - Gesigneerd - 'Nanohybride' - 86/150 - 2002 kopen? Bied vanaf 85!Jean-Luc Moerman - Zeefdruk - Gesigneerd - 'Nanohybride' - 86/150 - 2002 kopen? Bied vanaf 85!

Geplaatst door  in2art
FA. (24)

582 verkochte items
  • Jean-Luc Moerman (1967)
Jaartal2002
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen48 cm x 74 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage150
Zeefdruk - Handgesigneerd - 150 - 2002Mooie originele zeefdruk van Brussels kunstenaar Jean-Luc Moerman (1967)
Zelden aangeboden!

Titel: 'Nanohybride'
Oplage: 86/150
Uitgebracht voor de 'Cercle Erasmus' in 2002.
Gesigneerd, genummerd en gedateerd door de kunstenaar.
Afmeting: 48 x 74 cm
Niet ingekaderd.
In goede staat. Kleine plooi midden onderaan.

Jean-Luc Moerman ( 5 juli 1967, Brussel) is een Belgische hedendaagse kunstenaar die vooral bekend is vanwege zijn schilderijen van amorfe vormen toegepast op bekende foto's. Zijn mixed-media schilderijen, beelden van beroemdheden, naakten en politici die bedekt zijn met uitgebreide tatoeages. Zijn patronen verwijzen zowel naar islamitische als Japanse kalligrafie samen met graffiti, geïnspireerd door lichaamskunst uit de hele wereld. Moerman's werk probeert de oppervlakkigheid van de mediacultuur en de complexe geschiedenis van tattoo-kunst te onderzoeken. Exposeerde in vele buitenlandse galeries door de jaren heen. Moerman leeft en werkt in Brussel.

Jean-Luc Moerman (1967)

Alle items van deze kunstenaar Geplaatst door  in2art
FA. (24)

582 verkochte items
74 cm
48 cm

Dit item is verkocht voor 78,20(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:23-05-2020 om 08:54
Eindtijd:07-08-2020 om 11:57

Biedingen (1):

QUBOX
7 aug. / 11:21
€ 68