Jean Marie Haessle - Jean-Marie Haessle - Breakout, zeefdruk - Verkocht

Jean-Marie Haessle - Breakout, zeefdruk kopen? Bied vanaf 95!
Grafiek (handgesigneerd)

Jean-Marie Haessle - Breakout, zeefdruk kopen? Bied vanaf 95!Jean-Marie Haessle - Breakout, zeefdruk kopen? Bied vanaf 95!Jean-Marie Haessle - Breakout, zeefdruk kopen? Bied vanaf 95!Jean-Marie Haessle - Breakout, zeefdruk kopen? Bied vanaf 95!Jean-Marie Haessle - Breakout, zeefdruk kopen? Bied vanaf 95!
  • Jean Marie Haessle (1939)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Strak geometrisch werk van de internationaal bekende Franse kunstenaar Jean-Marie Haessle, die in 1967 naar de Verenigde Staten emigreerde.  Zeefdruk op papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (‘80), getiteld en genummerd (97/295).  In mint conditie.

Afmetingen: 74cm x 59cm (blad), 67cm x 52cm (beeld)

QQGEO

Jean Marie Haessle (1939)

Frans Frans

Geplaatst door  Rosser
3620 verkochte items
Alle items van deze verkoper (216)

ObjectlocatieDiemen,  Nederland
Starttijd8-11-2017 om 11:47
Eindtijd20-11-2017 om 20:57
Biedingen (6)
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken