Jean-Marie Haessle - Breakout, zeefdruk - Verkocht

Jean-Marie Haessle - Breakout, zeefdruk kopen? Bied vanaf 95!
Jean-Marie Haessle - Breakout, zeefdruk kopen? Bied vanaf 95!Jean-Marie Haessle - Breakout, zeefdruk kopen? Bied vanaf 95!Jean-Marie Haessle - Breakout, zeefdruk kopen? Bied vanaf 95!Jean-Marie Haessle - Breakout, zeefdruk kopen? Bied vanaf 95!Jean-Marie Haessle - Breakout, zeefdruk kopen? Bied vanaf 95!
  • Jean Marie Haessle (1939)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Strak geometrisch werk van de internationaal bekende Franse kunstenaar Jean-Marie Haessle, die in 1967 naar de Verenigde Staten emigreerde.  Zeefdruk op papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (‘80), getiteld en genummerd (97/295).  In mint conditie.

Afmetingen: 74cm x 59cm (blad), 67cm x 52cm (beeld)

QQGEO

Jean Marie Haessle (1939)

Frans Frans Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  Rosser
FA. (179)

3143 verkochte items
Alle items van deze verkoper (244)
Dit item is verkocht voor 140,00
Starttijd:08-11-2017 om 11:47
Eindtijd:20-11-2017 om 20:57
Biedingen (6)
Hoek58
20 nov. / 20:51
€ 140
animacura2
20 nov. / 20:47
€ 130
Hoek58
20 nov. / 20:47
€ 120
animacura2
20 nov. / 20:46
€ 110
Hoek58
20 nov. / 20:46
€ 100
animacura2
20 nov. / 11:34
€ 95