Jean Olf - Zeefdruk: Bunkered - Verkocht

Jean Olf - Zeefdruk: Bunkered kopen? Bied vanaf 49!

Verkoopprijs: € 56,35 (Incl. 15% veilingkosten)

Jean Olf - Zeefdruk: Bunkered kopen? Bied vanaf 49!Jean Olf - Zeefdruk: Bunkered kopen? Bied vanaf 49!Jean Olf - Zeefdruk: Bunkered kopen? Bied vanaf 49!Jean Olf - Zeefdruk: Bunkered kopen? Bied vanaf 49!Jean Olf - Zeefdruk: Bunkered kopen? Bied vanaf 49!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (170)

5336 verkochte items
Alle items van deze verkoper (316)
  • Jean Olf (1945)
OnderwerpSport
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen75.5 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage68/100
Zeefdruk van Jean Olf. Titel: Bunkered. Afmetingen blad: H75.5 x b51cm. Afmetingen voorstelling: H61 x b44cm. Het werk is rechts onder gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

De voorstelling is in goede staat. Langs de randen zitten wat oxidatie vlekjes. Goed ingelijst, valt dit in de lijst/onder de passepartout.

Jean Olf (1945)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (170)

5336 verkochte items
51 cm
75.5 cm
Dit item is verkocht voor 56,35(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:11-12-2020 om 10:32
Eindtijd:21-12-2020 om 18:03
San44
21 dec. / 17:52
€ 49