5. Jean Olf

Jean Olf (1945)

2 aangeboden items / 12 verkochte items

FA. (7 x Favoriet)
2 aangeboden items van deze kunstenaar

Jean Olf - Zeefdruk: Final Stroke kopen? Bied vanaf 49!

Jean Olf - Zeefdruk: Final Stroke

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

Eindtijd22-05-2021 om 20:59

Afmetingen75.5 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jean Olf - Zeefdruk: Putfocussing kopen? Bied vanaf 49!

Jean Olf - Zeefdruk: Putfocussing

Eindtijd06-07-2021 om 21:06

GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst