Jef van Leeuwen - Wandobject, Abstracte compositie in hout (Groot!) - Verkocht

Jef van Leeuwen - Wandobject, Abstracte compositie in hout (Groot!) kopen? Bied vanaf 200!

Verkoopprijs: € 2.185,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Jef van Leeuwen - Wandobject, Abstracte compositie in hout (Groot!) kopen? Bied vanaf 200!Jef van Leeuwen - Wandobject, Abstracte compositie in hout (Groot!) kopen? Bied vanaf 200!Jef van Leeuwen - Wandobject, Abstracte compositie in hout (Groot!) kopen? Bied vanaf 200!Jef van Leeuwen - Wandobject, Abstracte compositie in hout (Groot!) kopen? Bied vanaf 200!Jef van Leeuwen - Wandobject, Abstracte compositie in hout (Groot!) kopen? Bied vanaf 200!Jef van Leeuwen - Wandobject, Abstracte compositie in hout (Groot!) kopen? Bied vanaf 200!Jef van Leeuwen - Wandobject, Abstracte compositie in hout (Groot!) kopen? Bied vanaf 200!Jef van Leeuwen - Wandobject, Abstracte compositie in hout (Groot!) kopen? Bied vanaf 200!

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (318)

Lid sinds 2010
43952 verkochte items
Alle items van deze verkoper (439)
  • Jef van Leeuwen (1934)
TypeBeeld / Object
Jaartal1979
TechniekHout
Afmetingen81 cm x 96 cm x 22 cm (h x b x d)
GesigneerdOngesigneerd
Grote abstracte compositie in (mahonie?) hout, door Jef van Leeuwen, bedoeld als wandobject.
Let op, zie de conditie.

Herkomst: Collectie Gemeente Den Haag.

Afmetingen bij benadering.

Dit item valt onder de margeregeling
ConditieBeschadigd

Sommige onderdelen zitten wat losjes met spelen en moeten gefixeerd worden. Een aantal onderdelen zijn losgekomen, deze moeten opnieuw bevestigd worden. Dit zijn onderdelen die mogelijk vaker los zijn gekomen, getuige de slordige lijmresten.
Op een enkel plekje wat stoot- of slijtschade, en sommige onderdelen hebben ook barstjes/scheurtjes.

Jef van Leeuwen (1934)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (318)

Lid sinds 2010
43952 verkochte items
96
81
22
Dit item is verkocht voor 2.185,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:05-05-2022 om 16:16
Eindtijd:16-05-2022 om 20:06
Biedingen (26)
jeffmoore
16 mei / 20:00
€ 1900
ReVaLi
16 mei / 19:53
€ 1800
jeffmoore
16 mei / 19:48
€ 1700
ReVaLi
16 mei / 19:47
€ 1600
jeffmoore
16 mei / 19:47
€ 1500
ReVaLi
16 mei / 19:47
€ 1500
jeffmoore
16 mei / 19:46
€ 1300
ReVaLi
16 mei / 19:46
€ 1200
jeffmoore
16 mei / 19:45
€ 1100
ReVaLi
16 mei / 19:37
€ 1000
n001
16 mei / 19:35
€ 950
ReVaLi
16 mei / 19:35
€ 900
n001
16 mei / 19:31
€ 850
ReVaLi
16 mei / 19:31
€ 800
n001
16 mei / 19:31
€ 750
n001
16 mei / 19:30
€ 700
ReVaLi
16 mei / 19:30
€ 650
ReVaLi
16 mei / 19:29
€ 520
n001
16 mei / 19:29
€ 500
n001
16 mei / 19:28
€ 470
jeffmoore
16 mei / 19:28
€ 450
jeffmoore
08 mei / 13:33
€ 320
n001
08 mei / 13:33
€ 300
n001
08 mei / 13:33
€ 240
jeffmoore
08 mei / 13:33
€ 220
n001
06 mei / 13:36
€ 200