Jeff Koons - Boat scene - Verkocht

Jeff Koons - Boat scene kopen? Bied vanaf 300!
Tekening / Aquarel

Jeff Koons - Boat scene kopen? Bied vanaf 300!Jeff Koons - Boat scene kopen? Bied vanaf 300!Jeff Koons - Boat scene kopen? Bied vanaf 300!Jeff Koons - Boat scene kopen? Bied vanaf 300!Jeff Koons - Boat scene kopen? Bied vanaf 300!Jeff Koons - Boat scene kopen? Bied vanaf 300!Jeff Koons - Boat scene kopen? Bied vanaf 300!
  • Jeff Koons (1955)
Type kunstwerkTekening / Aquarel
Jaartal2014
TechniekStift
IngelijstIngelijst
Afmetingen20 x 30 cm (h x b)
Incl. lijst30 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Boat scene door Jeff Koons

Een mooie tekening door Jeff Koons, materiaal viltstift op papier. Ondertekend en gedateerd 11/9/2014. Jeff Koons is samen Andy Warhol en Micael Basquiat een van de grondleggers van de pop art. Het werk is ingelijst, afmeting 30 x 40 cm, werk zelf 20 x 30 cm.

Deze tekening is voorzien van een certificaat van echtheid, Afkomstig uit Engelse prive verzameling. Het werk is voorzien van hologram achterop.
Keurige nette conditie, mooie lijst.
Binnen Nederland € 11,00
Naar België € 25,00
Naar Duitsland € 25,00
Europese Unie € 25,00
Wereldwijd € 25,00

Jeff Koons (1955)

Amerikaans Amerikaans Alle items van deze kunstenaar (3)

Geplaatst door  BVTempelman
Lid sinds 2019
7 verkochte items
40 cm
30 cm
30 cm
20 cm

ObjectlocatieApeldoorn,  Nederland
Starttijd27-11-2023 om 19:05
Eindtijd4-12-2023 om 20:26
Biedingen (3)
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken