Jehan Frison (1882-1961) “L’hiver en Rouge Cloître” foto 9935
Ets
Getekend (potlood) J. Frison
Gedateerd: in ets 1909
Titel: in ets ‘L’Hiver en Rouge Cloître’
Verzending in koker duurt normaal een 2 - 3 dagen na betaling.
Zeer Goed
Tot 2 kg.
Binnen België
€ 9,50
Naar Nederland
€ 9,50
€ 9,50
Europese Unie
€ 9,50
Wereldwijd
€ 22,00