Jelle Hoogstra - Spelende kinderen

Jelle Hoogstra - Spelende kinderen kopen? Bied vanaf 75!
Jelle Hoogstra - Spelende kinderen kopen? Bied vanaf 75!Jelle Hoogstra - Spelende kinderen kopen? Bied vanaf 75!Jelle Hoogstra - Spelende kinderen kopen? Bied vanaf 75!Jelle Hoogstra - Spelende kinderen kopen? Bied vanaf 75!Jelle Hoogstra - Spelende kinderen kopen? Bied vanaf 75!

Geplaatst door  ARTFI

58 verkochte items
  • Jelle Hoogstra (1924-2003)
Jaartal1996
TechniekGouache
StijlImpressionistisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen51.5 cm x 68 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Jelle Hoogstra werd geboren in 1924 te Leeuwarden en begon zijn opleiding tot kunstenaar aan de academie "kunstoefening"te Arnhem in 1942 met als leermeester H. van Lerven. Door de oorlogshandelingen moest hij deze opleiding in 1944 staken, maar in 1945 meldde hij zich direct aan de bij Academie van Beeldende Kunsten in zijn nieuwe woonplaats Rotterdam. Onder vakkundige leiding van de docenten Aart Glansdorp en David Bautz behaalde hij het diploma tekenen en schilderen.

Jelle Hoogstra (1924-2003)

Alle items van deze kunstenaar(7)
Geplaatst door  ARTFI

58 verkochte items
68 cm
51.5 cm
Starttijd:09-06-2018 om 14:09
Eindtijd:15-06-2018 om 20:07
Openingsbod€ 75
ObjectlocatieKatwijk zh, Nederland