| Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
Een mooie aquarel van de Nederlandse schilder Jenneke van Ravenswaay uit ca 1995.
Gesigneerd en ingelijst in een witte metalen lijst met passe-partout en glasplaat.
Afmetingen: Lijst, 60 x 60. Beeld, 34 x 44 cm.
Herkomst: Uit een particuliere kunstverzameling.
Conditie: De aquarel is in zeer goede staat. De lijst heeft slijtplekjes.
Zie ook de foto’s.
KLAAR OM OP TE HANGEN.
Informatie over de kunstenaar:
Jenneke van Ravenswaay , schilder.
Naamvariant: Jenneke van Ravenswaaij.
Naast haar schilderen werkt Jenneke van Ravenswaaij in het onderwijs, waar zij Engelse les geeft en creatieve vakken. Ook is zij gids van het Stadsmuseum Woerden.
Sinds 2005 is zij tevens buitengewoon ambtenaar van de burgerlijke stand.
Jenneke van Ravenswaay staat staat vermeld bij het Rijksinstituut voor Kunsthistorische Documentatie (RKD): https://rkd.nl/explore/artists/275170.
Titel: Zonder titel / titel onbekend (“Klaprozen”).
Kunstenaar: Jenneke van Ravenswaay.
Techniek: Aquarel.
Jaartal: ca 1995.
Ingelijst: In een witte metalen lijst met passe-partout en glasplaat.
Gesigneerd: Linksonder.
Zie ook de foto’s.
KLAAR OM OP TE HANGEN.
Afhandeling:
-Het werk kan afgehaald worden (in Amsterdam).
-Het werk kan aangetekend verzonden worden via Postnl.
Verzendkosten:
Binnen Nederland: 8,00 euro.
Naar België: 8,00 euro (bij verzending via KIALA). Bij verzending via Postnl: 20, 00 euro.
Vragen? Stuur gerust even een mailtje.
Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen voor bijzondere schilderijen, tekeningen, etsen, zeefdrukken, litho’s, kunstboeken, affiches en andere kunst.
| Transport | |
| Garantie | |