Jens Quistgaard - Steengoed schaal gemaakt voor de firma Cherry Heering uitgevoerd bij Palshus - Verkocht

Jens Quistgaard - Steengoed schaal gemaakt voor de firma Cherry Heering uitgevoerd bij Palshus kopen? Bied vanaf 1!
Design

Jens Quistgaard - Steengoed schaal gemaakt voor de firma Cherry Heering uitgevoerd bij Palshus kopen? Bied vanaf 1!Jens Quistgaard - Steengoed schaal gemaakt voor de firma Cherry Heering uitgevoerd bij Palshus kopen? Bied vanaf 1!Jens Quistgaard - Steengoed schaal gemaakt voor de firma Cherry Heering uitgevoerd bij Palshus kopen? Bied vanaf 1!Jens Quistgaard - Steengoed schaal gemaakt voor de firma Cherry Heering uitgevoerd bij Palshus kopen? Bied vanaf 1!Jens Quistgaard - Steengoed schaal gemaakt voor de firma Cherry Heering uitgevoerd bij Palshus kopen? Bied vanaf 1!Jens Quistgaard - Steengoed schaal gemaakt voor de firma Cherry Heering uitgevoerd bij Palshus kopen? Bied vanaf 1!Jens Quistgaard - Steengoed schaal gemaakt voor de firma Cherry Heering uitgevoerd bij Palshus kopen? Bied vanaf 1!
  • Jens Quistgaard (1919-2008)
Type kunstwerk Design
Periode 1950 t/m 1979
Stijl Contemporary
Afmetingen 2.5 x 19 x 19 cm (h x b x d)
Gemerkt Gemerkt/Merksticker

Steengoed schaal gemaakt voor de firma Cherry Heering uitgevoerd bij Palshus van Per Linneman Schmidt, het ontwerp van de schaal is van Jens Quistgaard. In onbeschadigde conditie en volledig gemerkt.
Onbeschadigde conditie
Binnen Nederland € 10,00
Naar België € 17,50
Naar Duitsland € 17,50
Europese Unie € 17,50
Wereldwijd € 25,00