Joan Gardy Artigas - La part des autres
Moo Chew Wong - Mon carton á dessin
Corneille - L'amour au jour la jour
Type kunstwerk | Schilderij |
Jaartal | 1976 |
Techniek | Acryl |
Onderwerp | Stilleven |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 48 x 64 cm (h x b) |
Incl. lijst | 54 x 70 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Jeroen de Carpentier (Bergen 1956 -)
acrylverf op papier, achter glas en met lijst
maat inclusief lijst: 54 x 70 cm.
in goede conditie (lijst heeft ouderdomssporen)
Conditie | |||
Conditie | Zeer Goed | ||
Transport | |||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 10 kg.
Objectlocatie | Alkmaar, Nederland |
Starttijd | 17-4-2019 om 9:57 |
Eindtijd | 29-4-2019 om 9:06 |