Jeroen Krabbe - Zilveren broche/hanger - Verkocht

Jeroen Krabbe - Zilveren broche/hanger kopen? Bied vanaf 49!

Verkoopprijs: € 56,35 (Incl. 15% veilingkosten)

Jeroen Krabbe - Zilveren broche/hanger kopen? Bied vanaf 49!Jeroen Krabbe - Zilveren broche/hanger kopen? Bied vanaf 49!Jeroen Krabbe - Zilveren broche/hanger kopen? Bied vanaf 49!Jeroen Krabbe - Zilveren broche/hanger kopen? Bied vanaf 49!

Geplaatst door  mplein
FA. (19)

Lid sinds 2017
404 verkochte items
Alle items van deze verkoper (6)
  • Jeroen Krabbe (1944)
TypeBijzondere Uitgaves
Jaartal1999
TechniekVaria
Afmetingen4.4 cm x 2 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Prachtige broche/hanger van 1e gehalte zilver. 28x44 mm.ontworpen door acteur en kunstenaar Jeroen Krabbé.
De broche/hanger zelf is op de achterkant gegraveerd "Jeroen Krabbe 1999" en is slechts in beperkte oplage uitgegeven.
GEEN VERZENDING NAAR NIET-EU LANDEN

Jeroen Krabbe (1944)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  mplein
FA. (19)

Lid sinds 2017
404 verkochte items
2 cm
4.4 cm
Dit item is verkocht voor 56,35(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:25-04-2020 om 09:58
Eindtijd:02-05-2020 om 21:05
mcrg
02 mei / 20:51
€ 49