Hele mooie ingelijste gravure naar een schilderij van Louis - Leopold Boilly. De gravure is in de eind 18e, begin 19e eeuw vervaardigd door J. F. Cazenave.
Gesigneerd in het midden met de titel: L' Amour Couronne, P. C., A Paris chez l'Auteur, Rue des Noyers No. 15. Rechtsonder in de plaat gesigneerd met: Grave par J. Cazenave.
Linksonder gesigneerd met: Peint par L. Boilly.
De gravure zit in een prachtige goudkleurige lijst achter glas. Graag ophalen.
Goed
Enkele vochtstipjes aan de rand van de plaat.
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Badhoevedorp, Nederland