Lawrence Weiner - Servies Ab ovo usque ad mala
Harry Karssen - Lot van twee zeefdrukken z.t.
Type kunstwerk | Schilderij |
Jaartal | 1977 |
Techniek | Olieverf |
Drager | Canvas (Doek) |
Stijl | Realistisch |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 24 x 18 cm (h x b) |
Incl. lijst | 35 x 29 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||
geen gebreken | |||||||||
Transport | |||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Maasmechelen, België | ||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 10 kg.
Objectlocatie | Maasmechelen, België |
Starttijd | 4-7-2021 om 16:22 |
Eindtijd | 12-7-2021 om 13:08 |