Ruloff S.A. Manuputty - Contra
Type kunstwerk | Schilderij |
Jaartal | 1979 |
Techniek | Olieverf |
Drager | Canvas (Doek) |
Stijl | Realistisch |
Onderwerp | Landschap |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 18 x 24 cm (h x b) |
Incl. lijst | 29 x 35 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||
Conditie | Zeer Goed | ||
Transport | |||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Kerkdriel, Nederland | ||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Kerkdriel, Nederland |
Starttijd | 7-10-2020 om 11:32 |
Eindtijd | 17-10-2020 om 19:44 |