Jo Brocken - Winterlandschap. - Verkocht

Jo Brocken - Winterlandschap. kopen? Bied vanaf 135!

Verkoopprijs: € 155,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Jo Brocken - Winterlandschap. kopen? Bied vanaf 135!Jo Brocken - Winterlandschap. kopen? Bied vanaf 135!Jo Brocken - Winterlandschap. kopen? Bied vanaf 135!Jo Brocken - Winterlandschap. kopen? Bied vanaf 135!Jo Brocken - Winterlandschap. kopen? Bied vanaf 135!Jo Brocken - Winterlandschap. kopen? Bied vanaf 135!Jo Brocken - Winterlandschap. kopen? Bied vanaf 135!Jo Brocken - Winterlandschap. kopen? Bied vanaf 135!

Geplaatst door  Pardoel
FA. (7)

Lid sinds 2017
31 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
  • Jo Brocken (1917-1994)
Jaartal1979
StijlRealistisch
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen18 cm x 24 cm (h x b)
Lijst29 cm x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Joseph ( Jo ) Brocken, Rotterdam 1917 - 1994 Kaatsheuvel
Veelzijdig kunstenaar: illustrator, restaurator, kunstschilder
Onderwerpen: interieurs, haven- zee- en stadsgezichten, landschap
Opl. Ecole ABC de dessin Parijs, tekenschool Groningen en Waalwijk
Famous Artist School Amsterdam
Voor meer kunstnaarsinfo zie RKD.nl en P.Scheen

Jo Brocken (1917-1994)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Pardoel
FA. (7)

Lid sinds 2017
31 verkochte items
35 cm
29 cm
24 cm
18 cm
Dit item is verkocht voor 155,25(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:07-10-2020 om 11:32
Eindtijd:17-10-2020 om 19:44
FFR19
17 okt. / 19:33
€ 135