Pieter Fouquet - Admiraliteitsgebouw /Scheepvaartmuseum Amsterdam - handgekleurde gravure/ets
Els Devrieze - Bodies of water: Eva Péron
Corneille - CORNEILLE Gesigneerd met nummer 26 / 200
Corneille - CORNEILLE Gesigneerd met nummer 20 / 200
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Techniek | Aquarel |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 39 x 29 cm (h x b) |
Incl. lijst | 61.5 x 51 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Aquarel van Jo Schrijnder. Titel: De poel, Amstelland. Afmetingen incl. lijst: H61,5 x b51 cm Afmetingen voorstelling: H39 x b29 cm. Het werk is linksonder gesigneerd. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.
Lijsten: Beschadigingen aan lijsten worden niet beschreven. Indien een werk achter glas is ingelijst en het glas is kapot, zal dit wel vermeld worden.
Conditie | |||
Conditie | Goed | ||
in goede staat. Werk is alleen wat verkleurd. | |||
Transport | |||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter