Faience de Nevers - 18e eeuws bord - Franse Revolutie periode - 1791 -
David Leviathan - Man in expressieve pose - litho A.P. met persoonlijke opdracht
Richard Anuszkiewicz - Wintersuite (lichtblauw met zilver)
Jean Paul Vroom - Meisje met diabolo - ets
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Techniek | Aquarel |
Stijl | Klassiek |
Onderwerp | Landschap |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 40 x 30 cm (h x b) |
Incl. lijst | 55 x 45 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||
Conditie | Goed | ||
In goede gebruikte staat. Voormalige plakresten aan de achterkant. | |||
Transport | |||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 10 kg.