Originele zeefdruk van de Duitse kunstenaar Joachim Albrecht (1913-1997); handgesigneerd en gedateerd 1966, in potlood, door de kunstenaar; uit de portefeuille “La Lune en Rodage”.
Albrecht, een van de meest vooraanstaande kunstenaars van de betonconstructieve kunstbeweging van de tweede helft van de 20e eeuw, werd in 1957 lid van de prestigieuze kunstenaarsvereniging Deutscher Künstlerbund.
Een zeldzame, gelimiteerde editie van de collectie naoorlogse en hedendaagse kunst, “La Lune en Rodage”, werd in 1960, 1965 en 1977 in drie delen uitgegeven met ongeveer 180 kunstwerken die een verslag geven van de artistieke avant-gardescène tussen de jaren 50 en 70. De kunstwerken werden geselecteerd door Carl Laszlo en omvatten de grootste kunstenaars van die tijd.
Conditie: Uitstekend, passend bij de leeftijd; is nooit ingelijst.
Afmetingen: 28 x 28 cm
Edition Panderma, Carl Laszlo, Basel