Joan Miro - SALA GASPAR 1973

Joan Miro - SALA GASPAR 1973 kopen? Bied vanaf 1250!
  • Joan Miro (1893-1983)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1973
TechniekLitho
StijlSurrealistisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen74.5 cm x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage500

Sala Gaspar, 1973
Kleurenlitho met watermerk Sala Gaspar

Oplage 500

74,5 x 55 cm

Gesigneerd in viltstift, midden onder Miró met toewijding x Josep Vallès, cordialment (voor Josep Vallès, hartelijk/van harte).

Originele lithografische poster voor de Miró expositie bij Sala Gaspar in Barcelona in 1973.

Herkomst: Collectie Josep Vallès, Figueres

Heldere kleuren. Met toewijding. Kleine foxing vlekjes.

Joan Miro (1893-1983)

Spaans Spaans Alle items van deze kunstenaar (21)

Geplaatst door  GALERIARICHARDVANDERAA
FA. (2)

Lid sinds 2021
3 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
55 cm
74.5 cm
Starttijd:17-01-2023 om 14:05
Eindtijd:22-01-2023 om 21:32
Openingsbod € 1250
ObjectlocatieGIRONA,  Spanje
VerzendingAlleen binnen Europa