Jochem de Graaf - Bloemenzee

Jochem de Graaf - Bloemenzee kopen? Bied vanaf 250!
Jochem de Graaf - Bloemenzee kopen? Bied vanaf 250!Jochem de Graaf - Bloemenzee kopen? Bied vanaf 250!Jochem de Graaf - Bloemenzee kopen? Bied vanaf 250!Jochem de Graaf - Bloemenzee kopen? Bied vanaf 250!Jochem de Graaf - Bloemenzee kopen? Bied vanaf 250!Jochem de Graaf - Bloemenzee kopen? Bied vanaf 250!Jochem de Graaf - Bloemenzee kopen? Bied vanaf 250!
  • Jochem de Graaf (1954)
StijlAbstract
OnderwerpBloemen en Planten
IngelijstIngelijst
Afmetingen70 cm x 140 cm (h x b)
Lijst79 cm x 149 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Schitterend veelkleurig doek met een bloemenzee in een verzonken lijst. Het werk is in een atelier gekocht in 2004 wat toen perfect in het interieur paste. Inmiddels verhuisd waardoor het doek niet meer in de huidige stijl past.

Jochem de Graaf (1954)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (3)
Geplaatst door  AlexO

Lid sinds 2022
0 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
149 cm
79 cm
140 cm
70 cm
Starttijd:20-08-2022 om 13:26
Eindtijd:03-09-2022 om 21:15
Openingsbod € 250
ObjectlocatieBodegraven,  Nederland
VerzendingAlleen per koerier