Jocke Overwater - Fraai olieverf "Lenteboeket in glazen vaas" gesigneerd

Jocke Overwater - Fraai olieverf "Lenteboeket in glazen vaas" gesigneerd kopen? Bied vanaf 40!

Verkoopprijs: € 46,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Jocke Overwater - Fraai olieverf "Lenteboeket in glazen vaas" gesigneerd kopen? Bied vanaf 40!Jocke Overwater - Fraai olieverf "Lenteboeket in glazen vaas" gesigneerd kopen? Bied vanaf 40!Jocke Overwater - Fraai olieverf "Lenteboeket in glazen vaas" gesigneerd kopen? Bied vanaf 40!Jocke Overwater - Fraai olieverf "Lenteboeket in glazen vaas" gesigneerd kopen? Bied vanaf 40!Jocke Overwater - Fraai olieverf "Lenteboeket in glazen vaas" gesigneerd kopen? Bied vanaf 40!Jocke Overwater - Fraai olieverf "Lenteboeket in glazen vaas" gesigneerd kopen? Bied vanaf 40!Jocke Overwater - Fraai olieverf "Lenteboeket in glazen vaas" gesigneerd kopen? Bied vanaf 40!

Geplaatst door  artpointamsterdam
FA. (105)

2662 verkochte items
Alle items van deze verkoper (14)
  • Jocke Overwater
DragerPaneel
StijlExpressionistisch
OnderwerpStilleven
IngelijstIngelijst
Afmetingen60 cm x 50 cm (h x b)
Lijst65 cm x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
  • De schilderkunst van Jocke getuigt van een kleurige
    intensiteit. De samenhang tussen kleur, handschrift
    en vorm leidt tot doeken waarin dynamiek en
    verstilling elkaar op opmerkelijke wijze in balans
    houden.

    Vaak kiest Jocke bloemen en landschappen als onderwerp, maar met evenveel plezier schildert zij ook mensen en gebouwen. Zij kleurt de werkelijkheid naar eigen inzicht. Ze vereenvoudigt de waarneming en bedwingt daarmee de chaos. Steeds weer slaagt zij er schijnbaar moeiteloos in uitersten te verenigen in weloverwogen composities, die zowel uitbundigheid als serene rust uitstralen. De heldere, sprankelende tinten geven haar schilderijen een warme gloed.

    Directe stijl
    Wat in elk schilderij opvalt, is de directe en sobere
    stijl. Jocke verstaat de kunst om met robuste en expressieve gebaren de kern van de schoonheid te raken. Elk doek is een toonbeeld van grote levensvreugde en krachtige vitaliteit, een uitdrukking van gevoel voor esthetiek en sfeer.

weinig zichtbare onregelmatigheden. krachtige kleuren.

Jocke Overwater

Alle items van deze kunstenaar Geplaatst door  artpointamsterdam
FA. (105)

2662 verkochte items
55 cm
65 cm
50 cm
60 cm

Dit item is verkocht voor 46,00(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:10-01-2021 om 13:58
Eindtijd:17-01-2021 om 21:59

Biedingen (1):

shanghaI
16 jan. / 15:45
€ 40