Joh Josseaud 1880-1935 ETS Amsterdam "Herengracht Brouwersgracht" 1910 - Verkocht

Joh Josseaud 1880-1935 ETS Amsterdam "Herengracht Brouwersgracht" 1910 kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 15,00

Joh Josseaud 1880-1935 ETS Amsterdam "Herengracht Brouwersgracht" 1910 kopen? Bied vanaf 1!Joh Josseaud 1880-1935 ETS Amsterdam "Herengracht Brouwersgracht" 1910 kopen? Bied vanaf 1!Joh Josseaud 1880-1935 ETS Amsterdam "Herengracht Brouwersgracht" 1910 kopen? Bied vanaf 1!Joh Josseaud 1880-1935 ETS Amsterdam "Herengracht Brouwersgracht" 1910 kopen? Bied vanaf 1!Joh Josseaud 1880-1935 ETS Amsterdam "Herengracht Brouwersgracht" 1910 kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  artpointamsterdam
FA. (113)

3029 verkochte items
Alle items van deze verkoper (43)
  • Johannes Josseaud (1880-1935)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Schilder : Johannes Josseaud 1880-1935
Titel/Voorstelling : "Amsterdam Herengracht Brouwersgracht"
Datering : omstreeks 1910
Medium / Techniek : ets op papier
Maten : 26 x 22 cm (papier) en 16 x 11 cm (voorstelling)
Gesigneerd : rechtsonder
Conditie : goed

Johannes Josseaud (1880-1935)

Alle items van deze kunstenaar(8)
FA. (113)

3029 verkochte items
Dit item is verkocht voor 15,00
Starttijd:23-11-2015 om 21:16
Eindtijd:07-12-2015 om 21:16
Biedingen (7)
landroel
04 dec. / 23:08
€ 15
lunazee
01 dec. / 00:16
€ 13
KunstkamerZuidoost
01 dec. / 00:16
€ 11
lunazee
01 dec. / 00:16
€ 9
KunstkamerZuidoost
24 nov. / 22:21
€ 7
artb
24 nov. / 22:21
€ 5
KunstkamerZuidoost
24 nov. / 18:22
€ 1