Johannes Josseaud - Joh Josseaud 1880-1935 ETS Amsterdam "Herengracht Brouwersgracht" 1910 - Verkocht

Joh Josseaud 1880-1935 ETS Amsterdam "Herengracht Brouwersgracht" 1910 kopen? Bied vanaf 1!
Grafiek (handgesigneerd)

Joh Josseaud 1880-1935 ETS Amsterdam "Herengracht Brouwersgracht" 1910 kopen? Bied vanaf 1!Joh Josseaud 1880-1935 ETS Amsterdam "Herengracht Brouwersgracht" 1910 kopen? Bied vanaf 1!Joh Josseaud 1880-1935 ETS Amsterdam "Herengracht Brouwersgracht" 1910 kopen? Bied vanaf 1!Joh Josseaud 1880-1935 ETS Amsterdam "Herengracht Brouwersgracht" 1910 kopen? Bied vanaf 1!Joh Josseaud 1880-1935 ETS Amsterdam "Herengracht Brouwersgracht" 1910 kopen? Bied vanaf 1!
  • Johannes Josseaud (1880-1935)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Schilder : Johannes Josseaud 1880-1935
Titel/Voorstelling : "Amsterdam Herengracht Brouwersgracht"
Datering : omstreeks 1910
Medium / Techniek : ets op papier
Maten : 26 x 22 cm (papier) en 16 x 11 cm (voorstelling)
Gesigneerd : rechtsonder
Conditie : goed

Starttijd23-11-2015 om 21:16
Eindtijd7-12-2015 om 21:16
Biedingen (7)
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken