Johan Claassen: Acryl op sigarendoosje, Zonder titel - Ingelijst - Verkocht

Johan Claassen: Acryl op sigarendoosje, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 100!

Verkoopprijs: € 100,00

Johan Claassen: Acryl op sigarendoosje, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 100!Johan Claassen: Acryl op sigarendoosje, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 100!Johan Claassen: Acryl op sigarendoosje, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 100!Johan Claassen: Acryl op sigarendoosje, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 100!Johan Claassen: Acryl op sigarendoosje, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 100!Johan Claassen: Acryl op sigarendoosje, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 100!

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (315)

Lid sinds 2010
43232 verkochte items
Alle items van deze verkoper (598)
  • Johan Claassen (1943)

Schildering van Johan Claassen op een sigarendoosje!
Claassen maakt in zijn kunst vaak gebruik van gevonden voorwerpen, zo heeft hij bij dit item een schildering van een gekruisigde gemaakt op een sigarendoosje. In zijn kunst gaat het voornamelijk over de menselijke werkzaamheid in de natuur, maar het kan eigenlijk over alles gaan. Met name van belang in het werk van Claassen is het sterk associatieve karakter, waarmee hij om een directe reactie of interpretatie van de toeschouwer lijkt te willen vragen.

Titel: Zonder titel
Jaartal: 1996
Afmetingen beeld: 14 cm x 6,5 cm (afmetingen lijst: 42,5 cm x 32,5 cm)
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood 'J. Cl.' (linksonder)
Materiaal: Acryl op sigarendoosje
Ingelijst: Ja, in houten lijst.
Conditie: In zeer goede staat.

Toeslag van 10 euro per gewonnen item:

Passe-partout/Lijsten:

Afhandeling:

Verzendkosten:

Nederland: € 12,50
België: € 20,00

Werken die in een enveloppe passen (max. 26 cm x 37 cm), kunnen eventueel op eigen risico tegen een lager tarief verzonden worden. Meerdere aankopen bij de Veilingmeester of Veilingmeester_Collecties kunnen gecombineerd worden verzonden indien de werken ook in één pakket gecombineerd kunnen worden.

Garantie:

Bezichtigen:

Vragen:

Administratieve code:

QQBL

Dit item is verkocht voor 100,00
Starttijd:11-03-2016 om 15:13
Eindtijd:22-03-2016 om 09:16